spletni.in.ua — лідер серед оглядачів світського життя в Рунеті. Унікальний контент сайту завоював довіру і лояльність аудиторії.

spletni.in.ua — щодня оновлюваний інформаційно-розважальний інтернет-ресурс з найповнішими і свіжими новинами з життя знаменитостей.

spletni.in.ua — унікальний проект, на якому є сусідами як розділи, створювані і формуються Адміністрацією / Редакцією сайту, так і загальнодоступні для користувачів майданчики — розділи «Блоги», «Коментарі» та ін., що дозволяють користувачами всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет (далі — Користувачі) розміщувати на них свої матеріали, спілкуватися між собою, обмінюватися думками і різною інформацією, організовувати дискусії.

Всі матеріали в розділах «Блоги», «Коментарі» та ін. Загальнодоступних майданчиках spletni.in.ua  формуються інтернет-користувачами самостійно, за власною ініціативою, без будь-якого контролю з будь-чиєї сторони і не проходять премодерацію Адміністрацією spletni.in.ua, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет. При розміщенні матеріалів на сайті spletni.in.ua Користувачі керуються умовами Угоди користувача.

Думка користувачів може не збігатися з позицією Адміністрації / Редакції spletni.in.ua.

Всі розділи spletni.in.ua, за винятком матеріалів в розділах «Блоги», «Коментарі» та ін. загальнодоступних майданчиках, готуються співробітниками Редакції spletni.in.ua і спеціальними кореспондентами, мають впізнавану мову і близьку читачам невимушену стилістику…