Знову в моді: прикраси в стилі 90-х

 

 

 

 

Ми чомусь впевнені, що 90-ті роки — сама розкута модна епоха. І зараз пояснимо вам, чому: справа не в якихось конкретних подіях або певні тенденції, а в тому, що сьогоднішні 30-річні дорослішали саме в цю епоху і зараз кожен come back з того славного часу сприймають з хвилюючим серцебиттям.
Будь то хоч толстовки з кумирами дитинства, хоч банальні плетені браслети-фенечки, хоч черевики на платформі, що додавали не тільки 7 сантиметрів до зростання, але ще і багато балів до самооцінки. Що не річ — спогад, що провокує легку ступінь ностальгії. Чи готові разом з нами сьогодні повернутися в минуле, не віддаляючись далеко з цього?
Для цієї мети ми припасли прикраси в стилі 90-х, які насправді належать сьогоднішнього дня. Але від цього менш цінними і надихаючими нестановятся …
Срібний перстень з фіанітамі і місячним каменем
Місячний камінь був зіркою ювелірних прикрас 90-х. А його імітації породили моду на так звані «чутливі кільця» — школярки вірили, що ці камені вгадують їх настрій і володіють майже магічними властивостями.
Браслет зі сталі з турмалінами
Пам’ятайте, як в юності ми вірили в силу каменів, шукали серед множествасвой талісман і не розлучалися з ним на побачення і іспитах? Спеціально для ностальгують існують сучасні версії таких прикрас з камінням на будь-який смак.
Годинники з кристалами
Говоримо «стрази» і відразу ж опиняємося в 90-х — ось коли блищати і блищати хоч з ніг до голови було абсолютно не соромно. Нехай блиск залишиться з нами хоча б в мініатюрі — в зображенні зоряної ночі на циферблаті годинника.
Срібний пірсинг з фіанітамі
Спасибі Брітні Спірс за те, що в 90-е пірсинг в пупку був фактично у кожній другій старшокласниці. І адже про мінімалізмі ми тоді навіть не чули — сережка на животі повинна була за розміром бути як важкий кулончик.
Сережки з гранатами
Ще до того як День всіх закоханих став найпопулярнішим святом зими після Нового року, ми вже колекціонували любовну символіку у всіх її проявах і вірили, що так можна магічно привернути до себе справжні сильні почуття.
Ланцюг з білого і рожевого золота
Під словосполученням «дорогу прикрасу» в 90-е малися на увазі золоті ланцюги — статусний аксесуар, символ достатку і розкішного життя.
Чокер зі шкіри
Так-так, чокери все ще нікуди не зникають з радарів, кожен сезон приймаючи нові форми. А ми пам’ятаємо, якими вони були в 90-е — яскравими, неоновими і помітними на відстані.
Срібний браслет з емаллю
У 90-е кулони з іменами і браслети з ініціалами були найбажанішими подарунками, які в 12 років чекали від батьків, а в 20 — від бойфрендів. Думаєте, за два десятиліття наші переваги сильно змінилися?
Add a Comment