Жахлива дитяча жорстокість ліцеїстові зламали хребет. Відео

 

 

 

 

У Києві однокласники зламали хребет ліцеїстові Максиму Черникову, а відео побиття опублікували в Viber.
Максим перейшов вчиться в київський ліцей податкової та рекламної справи №21 восени 2017 року і став жертвою буллінг з боку однокласників. За словами хлопчика, над ним неодноразово знущалися, а 7 грудня 2017 року побили в шкільному коридорі і пошкодили хребет.
«Відбирали сумку, били, штовхалися, брали рюкзаки і перекладали речі. Після цього я побіг на другий поверх. Але вони там мене знайшли і побігли. Некрішевіч мене вдарив по плечу, я захищався, щоб вони мені в голову не потрапили. Некрішевіч сказав дітям , які там стояли: «Відійдіть!», і з усієї сили вдарив мене, я відлетів і впав «, — розповідає семикласник.
Після бійки хлопчика відвели в медпункт. У Максима боліло серце і він не відчував ніг. Набряк спинного мозку та забій грудної клітки у хлопчика виявили тільки в лікарні. Через чотири дні лікарі поставили остаточний діагноз — перелом хребта. Тепер його чекають довгі роки лікування.
Адміністрація ліцею стверджує, що співробітники установи, що не встежили за порядком на перерві, були покарані. Однак мама Максима стверджує зворотне і як доказ приводить групу в Viber, куди колишні однокласники Максима публікують відео знущань над іншими учнями.
Директор школи називає те, що трапилося звичайним конфліктом між школярами.

Відео на наступній сторінці
Add a Comment