Як зрозуміти, що ви «колода» в ліжку

 

 

У більшості відносин настає момент, коли партнери починають займатися «ледачим» сексом, все частіше звинувачуючи один одного в безініціативності. Сексологи підготували кілька порад, які допоможуть поліпшити свої позиції в ліжку і не бути схожим на «колоду».

Поза

Експерти не рекомендують звикати до однієї пози, і час від часу варто експериментувати в цьому напрямку. Слід зазначити, що в різних позиціях можна відчувати зовсім інші відчуття, але при цьому не потрібно занадто насичувати ними одну ніч.
Ініціатива
Сексологи радять проявляти ініціативу адже, незважаючи на віру багатьох в зворотне, чоловіки люблять, коли дівчина висловлює свою зацікавленість в інтимній сфері. Однак не варто з фанатизмом пропонувати своєму партнерові секс, адже на розбурхане бажання можна натякнути в грайливою формі.

Упередження

У сучасному світі можна знайти масу іграшок та інших товарів, щоб урізноманітнити розваги в ліжку. Варто скористатися такою можливістю, оскільки це точно привнесе нововведення в секс і розбудить пристрасть навіть там, де вона, як здавалося, давно зникла.

Фантазія

Для кожного приємні сюрпризи, і секс не є винятком. Бажано іноді розбурхувати уяву свого партнера і створювати інтригу, загострюючи емоції, наприклад, спонтанним фліртом або рольовими іграми.

Втома

Часто партнери виправдовуються тим, що сильно втомилися і вважають за краще сон, а не секс, і це нерідко стає початком переважання ліні в інтимних справах. Не можна забувати, що секс, як і відносини в цілому, вимагає наполегливої роботи всіх його учасників, тому необхідно сміливо обговорювати проблеми, що накопичилися і знаходити рішення.

Відео на наступній сторінціAdd a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *