Весняний манікюр: ніжний квітковий мінімалізм як головний тренд 2018 року

 

 

 

 

І нехай весна трохи спізнюється, це не привід не порадувати себе цікавим весняним манікюром. Один з головних трендів весняного манікюру 2018 — мінімалістичний квітковий принт.
Не секрет, що сучасна нейл-індустрія не може визначитися зі своїми трендами: спочатку нам кажуть, що в моді яскравий манікюр-омбре, потім пропонує нам шалені форму нігтів, яскравий манікюр з блискітками, а після вводить в тренди в мінімалістичний манікюр.
Останній тренд — мінімалізм в манікюрі вже довгий час знаходиться на піку популярності. Він ідеально підходить для всіх, хто втомився від шику «нульових» і наляпісто манікюру. Якщо мінімалізм в манікюрі — твоя історія, той цей тренд якраз для тебе.
Універсальний нюдовий манікюр з мінімалістичним квітковим принтом — ідеально підходить для будь-якої форми нігтів і будь-якого кольоротипу.
Мінімалістичні квіткові малюнки на одному-двох пальцях можуть бути абсолютно різними: від ніжних пелюсток троянди до фіалок та інших різноманітних квітів. Тут все залежить від твоєї фантазії і вседозволеності.

Фото на наступній сторінці
Add a Comment