В бікіні і на підборах: Хайді Клум «підірвала» мережі пікантним танцем (ВІДЕО)

 

 

 

 

44-річна Хайді Клум не припиняє розбурхувати шанувальників відвертими публікаціями. Ось і недавно популярна модель поділилася відеороликом, який викликав масу обговорень в Мережі.
Так, Хайді Клум знову привернула увагу користувачів. На цей раз зірка продемонструвала підтягнуту фігуру і запальні танці.
Відео, яке опублікувала Хайді Клум в Інстаграм, викликало захват у її передплатників. У кадрі зірка з’явилася в відвертому нижній білизні і на підборах.
Правда, не всі були захоплені пікантним чином Хайді. Деякі користувачі закликали її припинити робити відверті кадри і дати дорогу молодим моделям.
Втім, у самій знаменитості свою думку з цього приводу. Своїми думками Клум поділилася в програмі «Шоу Еллен Дедженерес»:
Я часто читаю коментарі, де пишуть «Ей, Хайді, тобі скоро 45, вистачить вже зніматися оголеною, передай естафету комусь молодший». Але я завжди замислююся: хіба жінки мого віку і старше — 50, 60, 70-річні не можуть відчувати себе сексуальними? У жінок що, є термін придатності? Невже всім обов’язково бути 20- і 30-річними? Чому в тій же рекламі білизни не може знятися трохи старша жінка? Тому я і продовжую публікувати такі фото.

Відео на наступній сторінці
Add a Comment