Тіна Канделакі здивувала нарядом в стилі БДСМ і висловилася з приводу сексуальних домагань (ФОТО)

 

 

 

 

Популярна російська телеведуча і журналіст Тіна Канделакі здивувала зухвалим образом, який вона приміряла на знак протесту проти насильства до жінок. Подробиці далі в матеріалі.
Тіна Канделакі в Інстаграм поділилася знімком, на якому постала в відвертому образі. У кадрі провідна позує в чорному корсеті, перуці і з батогом в руках. Тим самим вона привернула увагу до проблем сексуальних домагань по відношенню до жінок, особливо журналісткам.
За словами Канделакі, зараз багато пані освоюють чоловічі професії, голосують, ніж заслуговують до себе шанобливого ставлення, але у відповідь чоловіки, серед яких безліч політиків, дозволяють розпускати руки. Вона зазначила, що кожна жінка стикалася з домаганнями і кожна реагувала по-різному:
Я давала здачі відразу і жорстко, тому що в цій рольовій грі пацієнтам, які користуються своїм службовим становищем, потрібен хороший урок психологічного BDSM, коли жінка тобі дохідливо пояснює, чому тобі це загрожує. Але не всі реагують миттєво, багато хто відчуває шок і так залишаються в цьому стані тривалий час.
Телеведуча закликала своїх колег не боятися і підкреслила, що будь-який чиновник також боїться за свою репутацію.
Колеги, нікого не бійтеся. У сучасному світі будь-якого чиновника важлива репутація. Будь-подібний вчинок викликає бажання заліпити ляпаса і назавжди пояснити доморощеному Нерона, що Держдума — не місце для сексуальних ігрищ.
Багато передплатники підтримали позицію Тіни Канделакі, а також захоплено відреагували на її образ, зазначивши, що їй дуже личить.

Фото на наступній сторінці
Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *