Тарзана розкритикували за палкий танець з пишною брюнеткою. Відео.

 

 

 

 

Нещодавно Сергій Глушко, відомий під сценічним ім’ям Тарзан, відвідав Волгодонськ, де виступив в одному з нічних клубів міста. З чуток, всі подробиці перформансу повинні були залишитися в стінах закладу. Однак уникнути витоку не вдалося. Хтось із перевірених глядачів не втримався і зумів зняти пекучий танець стриптизера з вельми угодованої брюнеткою. Ролик з еротичним перформансом вже щосили гуляє по інтернету і його може переглянути кожен, хто досяг 18-ти років.
Тарзан, одягнений лише в одну простирадло, що приховує причинне місце, пристрасно притискає пухку брюнетку до себе, демонструючи прекрасне знання камасутри. Дебела дама, не дивлячись на свої значні габарити, щосили намагається підігравати мускулистому красеню.
Хоча можна було припустити, що Тарзана запросили на дівич-вечір, судячи з усього, за поданням, яке супроводжувалося улюлюканням та усмішками, стежили і чоловіки.
Одкровення Тарзана на сцені обурили користувачів Мережі. Вони відзначили, що те, що він творив, є явним перебором і виглядає бридко. Шанувальники Наташі Корольової також висловили занепокоєння, як вона терпить подібні номери свого благовірного, адже це ж справжня ганьба, пише сайт Dni.ru з посиланням на РЕН ТВ.

Відео на наступній сторінці
Add a Comment