Сповідь елітної повії: чого хочуть чоловіки

 

 

 

 

22-річна австралійка Белла Ляру (Bella Laroue) зовсім недавно працювала звичайному офісі. Але, розчарувавшись в такому житті, вона вирішила все кардинально поміняти. Тепер дівчина працює в сфері секс-послуг, веде подвійне життя і не соромиться відкрито говорити про це. За годину ця «ескортниця високого класу» заробляє 550 доларів (близько 31 тисячі рублів). У вдалу тиждень вона може заробити до 10 тисяч доларів (570 тисяч рублів).

Белла відверто розповіла про те, чого насправді хочуть чоловіки і чому вона залишила роботу в офісі заради секс-індустрії.

Розкішні обіди, прогулянки на яхтах, п’ятизіркові готелі, дизайнерські речі і перельоти на приватних літаках по всьому світу — все це є в житті 22-річної Белли Ляру, уродженки австралійського міста Перт, яка всього пару років тому була скромною офісної служить. Те, що в житті пора щось змінювати, дівчина зрозуміла після того, як перестала отримувати задоволення від роботи в офісі.

«Мені не подобалася обстановка в офісі, люди там були спустошеними і нещасними. До мене підходили колеги і постійно скаржилися, що їм все набридло, як вони ненавидять роботу. Тоді я зрозуміла, що пора щось змінювати », — згадує Белла.

Вперше Белла дізналася про ескорті у віці 19 років, коли жила в Азії.

«Я відкрила для себе ескорт в 2015 році, коли жила в Сінгапурі. Тоді я просто натрапила на сайти і почала вивчати цю сферу, — розповідає Белла. — Мені подобається спосіб життя і свобода, яку дає мені ескорт ».

«Ви можете подумати, що, кажучи« спосіб життя », я маю на увазі дизайнерський одяг, сумки, дороге взуття тощо. Але це не так. Я маю на увазі можливість вибрати годинник роботи і не бути прив’язаною до графіку — наприклад, виїхати у відпустку тоді, коли захочеться ».

Як Ескортниці Белла пропонує супровід чоловіків на важливих заходах, походи в ресторан, поїздки на вихідні, зустрічі в готелях або приватних резиденціях. У ліжку дівчина теж дуже універсальна: її послуги варіюються від класичного сексу до фетишизму, від домінування до сексу втрьох. Іноді до неї звертаються навіть сімейні пари. Бувають і недосвідчені клієнти, які можуть накопичити для побачення з нею достатньо грошей.

«Я спала зі студентами, туристами, одруженими і розведеними чоловіками, бізнесменами, юристами, хірургами, вчителями, інженерами, офісними працівниками і мультимільйонерами, — хвалиться Белла, але уточнює, що в контактах вона дуже вибіркова: — Перед тим як з кимось зустрітися, я обов’язково спочатку проведу перевірку. Як — Не буду пояснювати. Але якщо у мене з’явиться хоч якась недовіра, зустрічі не буде ».

Белла займалася ескортом з 2015 року, але працювати в елітному ескорт-агентстві початку минулого року, повернувшись до рідного міста Перт в Австралії.

 

«Я росла впевненою в собі дівчиною і завжди знала, що подобаюся чоловікам, — зізнається Белла. — Більш того, поряд зі мною завжди були багаті люди. Тому не дивно, що я стала Ескортниці ».

«Найчастіше я зустрічаюся з клієнтами в готелі або в їх приватних резиденціях. Це також може бути простий вечерю в ресторані. Число моїх клієнтів варіюється від тижня до тижня. Під час роботи я відвідувала світські заходи, бали, розважала клієнтів на їх приватних яхтах, літала на особистому літаку з американським бізнесменом разом зі своєю колегою ».

Її ставка становить 550 доларів за годину, і в вдалу тиждень вона може заробити до 10 тисяч доларів. Дуже щедрі чайові, які коли-небудь давав їй клієнт, були еквівалентні 5 тисячам доларів. Але тиждень тижня ворожнечу, і часом у дівчини може бути мало роботи кілька місяців поспіль.

Будучи Ескортниці високого класу, Белла каже, що зі збільшенням доходів у неї збільшилися і витрати.

«Зараз у мене вже є машина моєї мрії, але я сподіваюся коли-небудь заробити на квартиру або будинок. Хоча з дитинства я багато переїжджала з місця на місце, тому не хотіла б жити в одному і тому ж місті все своє життя ».

Клієнти не тільки платять їй, але і роблять подарунки: від дорогого нижньої білизни до коштовностей. З останнього — браслет Cartier з рожевими діамантами. Белла впевнена, що в ній чоловіків приваблюють не тільки зовнішність.

«Я мініатюрна блондинка з зелено-блакитними очима і такою ж чарівною особистістю. Крім зовнішності, чоловіків привертає мій характер. Я розуміє, щиро дбаю про людей, легко підтримаю розмову. У мене аналітичний склад розуму, але я люблю і посміятися. Я впевнена в собі, але у мене не завищена самооцінка. Схоже, для чоловіків це оптимальне поєднання ».

«Так, я молода і красива, але багато говорили мені, що просто хотіли побачитися зі мною і поговорити, бо давно були заінтриговані моїм чином і хотіли ближче пізнати мене, мою особистість», — говорить вона.

Після зустрічей з чоловіками Белла зрозуміла, що є багато причин, за якими вони повертаються до Ескортниці, і в багатьох випадках це далеко не секс.

«Одружені чоловіки йдуть до Ескортниці, якщо у них немає активних сексуальних відносин з дружиною або вони відчувають себе« відкинутими ». Хтось шукає співрозмовника, кому-то просто нудно ».

«Все люди дуже різні. Для деяких головним чинником є ​​виключно секс, а комусь потрібна хороша компанія. Іноді клієнт просто хоче, щоб хтось «погладив його его». Часто до Ескортниці звертаються бізнесмени під час ділових поїздок, які хочуть добре провести час в суспільстві красивої дівчини. Іноді клієнт хоче побути з жінкою значно молодша за нього, в пошуках певної «дівочої наївності» або власної влади над ситуацією ».

Белла визнається, що її мати — сувора жінка. Вона знає про рід діяльності дочки, але вже змирилася з ним. А ось батько поки не в курсі, і Беллі не хотілося б, щоб до нього дійшли чутки про те, чим вона займається.
One Comment

Add a Comment