Син Наташі Корольової відзначив 16-річчя.


 

 

 

Архип Глушко став зовсім дорослим — синові Наташі Корольової та Сергія Глушка виповнилося 16 років. Він уже переріс свою маму на цілу голову і майже зрівнявся з батьком. А зростання Тарзана, між іншим, становить 186 см! Коли Наташа і Архип йдуть поруч, ніхто не може сказати, що це мати і син. Особливо в Америці, де на вік звертають не таку велику увагу, як в нашій країні.
Свій 16-й день народження Архип провів в одному з ресторанів Майамі, де живе останні кілька років з бабусею. На свято він запросив своїх коханих дівчат: маму Наташу, бабусю Люду, рідну тітку Русю і сестричку Соню. Всі вони вибрали наряди в тоні вечірки — червоного кольору.
«Винуватець торжества і його улюблені курочки!» — так підписала Наташа Корольова фото з іменинником.


Архип вчиться у вищій американській школі, яка знаходиться прямо поруч з будинком його бабусі. Для людини, яка живе в Америці всього три роки, у нього прекрасні результати. Правда, оцінки молодої людини особливо не цікавлять — він не збирається далі йти в класичний американський коледж, а хоче вступати до вузу в Японії! З кожним роком Архип стає все більше схожим на батька, а вже його по праву можна назвати секс-символом чоловічої естради в Росії. Так що увагу дівчат синові Тарзана забезпечено
Add a Comment