Схуднути можна без дієт (+ відео)


 

Більшість дієт дійсно сприяють розставання із зайвими кілограмами, але варто повернутися до звичного раціону, як все повертається в колишні форми. Однак є кілька простих способів, як скинути вагу без виснажливих дієт і обмежень продуктів, при цьому такий підхід до схуднення не приносить шкоди організму.
МедікФорум зібрав кілька простих правил, які допоможуть перемогти зайву вагу.
1. Дуже важливо знайти однодумця, з яким можна влаштовувати невеликі пробіжки, ділитися досвідом і морально підтримувати один одного. Це спілкування є стимулом і перешкоджає ліні і зривів.
2. Візуальний обман звичок — також відмінний спосіб прибрати зайву вагу. Наприклад, зі звичкою доїдати все до останньої крихти можна боротися за допомогою маленького блюдця, замінивши їм звичайні тарілки. Так порція буде менше і з’їдати зайве не буде сенсу.
3. Заняття спортом важливі для організму в будь-якому випадку, але при бажанні схуднути — вони просто необхідні. Упор слід зробити на нарощування м’язової маси, займаючись регулярно віджиманнями, аеробікою, виконуючи вправи з гантелями. Також можна вживати більше білкових продуктів. При цьому м’язова маса буде витісняти жирову тканину.
4. Вживання великої кількості рідини також сприяє схудненню. Це пов’язано з тим, що вода прискорює обмінні процеси все шлаки і токсини швидше покидають організм.
Правила дуже прості, але їх регулярне дотримання дасть швидкий і тривалий результат!

Відео на наступній сторінці
Add a Comment