Що чоловіки вважають дуже сексуальним

 

 

 

 

Ми зараз не про мереживну білизну, а про ті маленькі речі, які ми робимо в повсякденному житті. І зводимо чоловіків з розуму.
Коли ви чимось захоплені
Блиск в жіночих очах чоловіків вважають нереально сексуальним. І не обов’язково, якщо його викликають вони самі. Хлопцям подобається, коли нас щось надихає — книги, новий фільм, відкриття сезону квітництва або покупка нової камери. Навіть ваша робота: якщо вона приносить вам радість, це відразу видно. І це виглядає круто.
Коли ви спілкуєтеся
Дівчина, яка вміє спілкуватися, викликає інтерес. Якщо на будь-якій вечірці навколо вас збирається натовп охочих поговорити (і послухати вас), то це не вислизне від його уваги. Зайвий доказ того, що ви цікавий запальний чоловік, а не забита сіра мишка.
Коли ви його торкаєтеся
Для чоловіка дотик — це заохочення і стимул діяти. Йому дійсно приємно, якщо ви торкаєтеся його руки або кладете голову на плече. Це явна ознака вашої довіри і розташування.
Коли він відчуває себе корисним
Це закладено в чоловічій природі: він мисливець, який видобуває вам звіра, а ви слабка і беззахисна німфа. І навіть якщо ви самі можете вбити цвях в стіну і заробити собі півцарства, йому все одно буде приємно відчути себе корисним — і все-таки вбити цей чортів цвях. Не відмовляйте йому в задоволенні. Чи не можете бути слабкою, хоча б вдаючи (іноді)!
Коли ви носите його сорочку
Так, це дико сексуально. По-перше, ви самі-то себе в ній бачили ?! А по-друге, це ще одна ознака вашого розташування. Як правило, ми не носимо речі чужих людей: тільки близьких. Якщо ви наділи його сорочку, він для вас особливий.
Коли ви його хвалите
Або просто схвалюєте те, що він робить. І неважливо, що це — ранковий секс або вечерю, який він приготував, поки ви були на нараді. Головне — ваша позитивна реакція.
Коли ви робите щось, що вам не подобається (але подобається йому)
Наприклад, погоджуєтеся сходити з ним на ненависний вам футбол. Чоловіки це правда цінують, тому що він знає: ви робите це заради нього. Що може бути краще?
Коли ви фарбуєте губи
Так, чоловіків неймовірно збуджує сам процес нанесення помади. Так що, в наступний раз не соромтеся робити це в його присутності. В общем-то, результат теж нічого. Багато обожнюють недбало прати помаду з губ коханої, перш, ніж поцілувати її. У цьому безумовно щось є.
Коли ви ладите з його друзями
Це означає, що вам не наплювати на людей, яких він цінує, і ви докладаєте зусилля (або просто включаєте природна чарівність), щоб їм сподобатися. Знову ж: заради нього. Це здорово.

Відео на Наступній сторінці
Add a Comment