Секс-трюки, які краще не повторювати

 

 

 

 

Таке приємне заняття, як секс, може бути дуже небезпечним, особливо, якщо пара вирішила експериментувати. Експерти розповіли, які трюки краще не повторювати в ліжку, і як підготуватися до нових поз.
пози
Нові або незвичайні пози можуть привести до безлічі травм, особливо якщо вони вимагають фізичної підготовки, витривалості і гнучкості. Наприклад, поза, коли чоловік тримає на руках жінку, причому ні на що не спираючись, вимагає сильних рук і витривалості, інакше травм не уникнути. Також під час виконання пози «жіночий місток» дівчина повинна мати хорошу гнучкість, щоб не травмуватися. Слід з’ясувати всі подробиці про нову позі і нюанси, щоб уникнути проблем.
Місце
Експерименти з місцем для сексу привносять в процес особливу пристрасть і нововведення, але до їх вибору варто підходити з обережністю. Нерідко спроба зайнятися сексом в душі призводить до ударів і синців, оскільки там складно вибрати відповідну і зручну позу, а також легко послизнутися або втратити рівновагу. Варто остерігатися експериментів в машині і пам’ятати, що будь-яке нововведення в зміні локації має бути безпечним.
техніка
Про нову позу або експерименти недостатньо просто почитати, для безпеки партнера необхідно попередньо потренуватися і підготувати всі додаткові аксесуари. Наприклад, мануальні техніки рекомендують проводити тільки з силіконовою змазкою, оральні ласки потрібно спеціально відпрацьовувати, а в деяких випадках навіть варто сходити на спеціальні курси, щоб навчитися все робити правильно і нічого не пошкодити.
оцінка
У пориві пристрасті пари можуть придумати найдивніші і сміливі ідеї, які нерідко призводять до травм. Експерти нагадують, що під час сексу не можна втрачати контроль над ситуацією, а також бажано захищати себе від усього, що вимагає постійного спостереження, наприклад, свічок, каміна або гострих кутів. Не варто експериментувати з побутовими речами як сексуальних іграшок, але і останні не завжди підходять для деяких ігор, наприклад, не всі вібратори водонепроникні.
Add a Comment