Підписники «відправили» Анастасію Решетову зніматися у фільмах для дорослих

 

 

 

 

Наречена репера Тіматі і російська модель Анастасія Решетова розлютила численних фоловерів відвертою фотографією. Деякі недоброзичливці з насмішкою порадили дівчині змінити рід занять.
Здавалося б, кого може здивувати Анастасія Решетова своїми відвертими фото? Однак, багато шанувальників зірки все ще закликають її схаменутися і не виставляти на показ своє тіло так, начебто воно — єдиний привід для гордості красуні.
В черговий раз в своєму Інстаграм Анастасія Решетова опублікувала гарячий знімок, який викликав бурю обговорень через занадто відвертого вбрання.
Багато передплатники оцінили підтягнуту фігуру дівчини. Тим не менш, вони вважають, що наряд, в якому позує кохана Тіматі, більше підходить для актриси дорослого кіно.
«Вона була б відмінною порнозіркою», «Гола !! Нічого нового !! Все як зазвичай», «Стегна Решетова схожі на круп коня», «На тлі загальної скорботи ваші сиськи огидні», «Не ту професію обрала. Їй би в актриси для дорослих фільмів «, — пишуть незадоволені користувачі.
Поки Анастасія Решетова ніяк не прокоментувала образи на свою адресу. Можливо, незабаром дівчині знайдеться, що відповісти кривдникам.

Фото на наступній сторінці
Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *