Особливі діти з Донбасу підкорили суддів «Ліги Сміху». Відео

 

 

 

 

Багато хто не зміг стримати сліз.

На фестивалі гумористичної програми «Ліга Сміху» (він проходив у Одесі) виступила команда підлітків з Дружківського психоневрологічного інтернату (підконтрольна частина Донецької області).

Незважаючи на те, що номер колективу з назвою «Свій формат» проходив поза конкурсом, він став одним з найбільш емоційних за напруженням. Хлопці, які жартували над своїми «особливостями» (і не тільки) довели, що для гумору немає обмежень.

В кінці їх виступу весь зал, включаючи суддів, аплодував стояв. Багато хто не могли стримати сліз.

Цей той випадок, коли краще один раз побачити.

Заступник губернатора Донецької області Ігор Стокоз, коментуючи виступ хлопців, зазначив сьогодні, 4 березня, на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Це діти з мого Дружківського психоневрологічного інтернату. Багато вихованців були евакуйовані сюди з Шахтарська, який залишився на непідконтрольною території. У цьому році інтернат нарешті отримав довгоочікуване футбольне поле. Виступ наших діточок зайвий раз доводить, що людські можливості не обмежені. Пишаюся і радію разом з ними».

Нагадаємо, що кращі команди Донецької та Луганської області (і не тільки) 10 березня в Краматорську будуть боротися за право взяти участь у дебютному сезоні Донбаської Ліги Сміху. Вже стали відомі всі учасники фестивалю.

Раніше ми повідомляли, що редакторами Донбаської Ліги Сміху стали Сергій Бібілов і Ілля Дерменжі (в минулому учасники команд КВН «Острів Крим», «Збірна України Інтер Юа», а зараз автори та актори серіалу «Країна У»).

Також стали відомі шість тренерів-гумористів, які будуть тренувати 12 команд першого сезону Донбаської Ліги Сміху.

Відео на наступній сторінці
Add a Comment