Орнамент в манікюрі: кращі візерунки для нігтів

 

 

 

 

Візерунки та орнаменти в манікюрі — це безмежне поле ідей і можливостей для дизайну нігтів. Це красиво, яскраво і оригінально, а найголовніше — ти зможеш створити унікальний манікюр, який буде єдиним у своєму роді.
Черпати ідеї для орнаментів можна з різних сфер: культура, мода, навіть вишивка. Орнаменти та візерунки завжди в тренді, нехай тематика і змінюється з сезону в сезон.
«Ліза» пропонує тобі поглянути на найцікавіші дизайни і креативні ідеї для візерунків в манікюрі і надихнутися на створення свого власного дизайну нігтів.
Українська вишивка
Українські національні мотиви дуже популярні у всіх сферах моди і краси — манікюр не став винятком. Благо, є з чого вибирати: українська вишивка багата на орнаменти. Також популярний квітковий мотив в контексті української культури: маки, соняшники, чорнобривці (чорнобривці).
африканські мотиви
Африка — це початковий джерело всіх культур, а зараз — один з головних трендів в моді. В манікюрі ж активно використовують африканські кольору, візерунки та орнаменти. Також тема Африки дуже підходить літнього сезону зі своїм буйством яскравих кольорів і поєднань.
скандинавський візерунок
Скандинавські орнаменти підходять для манікюру не тільки взимку, але й цілий рік, особливо дівчатам, які віддають перевагу пастельні тони і мінімалізм. Він акуратний, ніжний і універсальний.
геометрія
Геометричні візерунки — це основа всіх орнаментів. Лінії і фігури, паралелі і перетину — геометрію в дизайні можна використовувати в стилі мінімалізм, або зі складним яскравим візерунком.
абстракція
Ще один ідеальний варіант для літнього сезону, адже в абстракції часто використовують найсміливіші поєднання кольорів. До того ж, малюнок тут може придбати будь-яку форму.
Тематичні візерунки
Зараз все частіше використовують яскраві і актуальні малюнки для того, щоб зробити манікюр максимально оригінальним. В такому випадку, нігті стають не тільки прикрасою, але відображенням твоїх інтересів, настрою, бажань і т.д.
Квіткові і рослинні мотиви
Квіти, рослини та листочки — це завжди яскраво і цікаво. Якщо вибирати манікюр для весни і літа, то з квітковими візерунками ніколи не помилишся.
Анімал принти
Тварини принти хороші як в одязі, так і в манікюрі або мейк-апі. Леопардові, тигрові, зеброві і безліч інших варіантів завжди привернуть увагу до твоїх нігтям.
кантрі стиль
Дикий захід, етнічність і індіанські мотиви — в кантрі є місце і орнаментів, і узорів. Більш приглушені кольори і багато відтінків коричневого підійдуть до будь-якого вбрання і заходу.
мереживний узор
Імітація мережива на нігтях зробить твій манікюр ніжним або розкішним, відповідним для легкого літнього сарафана або приголомшливого вечірнього плаття — ти сама вибереш те, що тобі потрібно.
Нехай наша добірка надихне тебе зробити манікюр з орнаментом, повторити складний візерунок або придумати свій власний.
Всі фото на наступній сторінці.
Add a Comment