Орбакайте оприлюднила відео з п’яним Галкіним

 

 

 

 

Днями Алла Пугачова закотила свято в честь настання весни. На вечірці особливо відзначився молодий чоловік Примадонни, шоумен Максим Галкін, який ефектно перекинув стопку в рот під час виконання пісні про Леніна.
Протягом 53 років Алла Пугачова влаштовує свято весни, який зазвичай відзначає в першу неділю березня. Незмінно захід користується великою популярністю серед друзів Примадонни. У цьому році на святі, організованому в караоке-клубі Філіпа Кіркорова, веселилися Крістіна Орбакайте, Олександр Буйнов, Тетяна Навка з Дмитром Пєсковим, Олеся Судзиловська з чоловіком і багато інших.
Для заходу Алла Пугачова вбралася в довгу туніку з летить тканини, яку доповнила модними чорними шортами і черевиками на плоскій підошві. Руді локони Примадонна прикрасила об’ємним вінком.
На святі особливо відзначився молодий чоловік Алли Пугачової шоумен Максим Галкін. Старша дочка Примадонни Крістіна Орбакайте оприлюднила в Instagram в Stories відео, на якому популярний телеведучий, співаючи про Леніна, ефектно перекидає в рот чарку горілки, після чого як ні в чому не бувало продовжує співати.
Численні користувачі Мережі не змогли залишити без коментарів дії Максима Галкіна.
«Ого! Який прудкий))) (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. — Прим.ред.)», «Розважається як може», «ахахахаха!», «Нічого собі Макс дає», «Я дивлюся Галкін любить горілку ? «,» Веселиться від душі) «,» уууу! накотив Макс)) «,» так, п’яненький і веселенький «, — висловилися користувачі.
Втім, від душі веселився не один Максим Галкін. Багато знаменитостей прийшли на свято разом з дітьми, наприклад, Філіп Кіркоров привів із собою дочку Аллу-Вікторію і сина Мартіна. а та ж Крістіна Орбакайте відвідала захід разом зі спадкоємицею Клавой.

Відео на наступній сторінці
Add a Comment