Напівголі учасниці «Дому-2» влаштували бійку

 

 

 

 

Дві учасниці телепроекту «Дом-2» під час суперечки про хороші манери дійшли до рукоприкладства. Пікантності події додає той факт, що під час бійки обидві були в негліже.
Валерія Голд і Анастасія Балинська влаштували перепалку під час обговорення хороших манер. Балинська звинувачувала свою опонентку в тому, що та несправедливо називає її «бидлом» і «конем», хоча вона не ображала Голд. Однак дівчина пригадала, що за один день не раз чула образливі слова на свою адресу.
Тоді, щоб довести свою правоту, Анастасія кинула в суперницю пакетом з під соку. Валерія відповіла кидком банки з джемом. Слідом полетіли фрукти. Ну а закінчилося все тим, що пані оттаскать один одного за волосся. Пікантності ситуації додало те, що під час бійки маленьке чорне плаття Валерії Голд перетворилося в футболку, оголивши її нижню білизну. Ну а Анастасія Балинська спочатку вступала в сутичку в одній сорочці, накинутій на купальник.
Глядачі «Дому-2» оцінили сталася сутичку. Примітно, що симпатії більшості виявилися на стороні Валерії Голд. На їхню думку, Анастасія Балинська дійсно не може похвалитися витонченими манерами і часто була помічена за неналежними вчинками та висловлюваннями. Деякі все ж відзначили, що кидатися фруктами, проте, не найкраща стратегія.

Відео на наступній сторінці
Add a Comment