Надія Мейхер продемонструвала спокусливе татуювання (ФОТО)

 

 

 

Поки співоча кар’єра Надії Мейхер відійшла на другий план, співачка не на жарт захопилася танцями. Як виявилося, заменітость з самого дитинства мріяла стати балериною, однак, за її словами, фігура не дозволила їй здійснити цю мрію. Зараз Мейхер все ж зайнялася балетом.

А днями, знаменитість поділилася з передплатниками свого Instagram пікантним знімком. На фото зірка відображена в досить спокусливій вбранні.

Крім того, в чорному аутфіт, який складався з шкіряного боді, ажурною міні-спідниці, жакета та шкіряних ботфортах, Надія продемонструвала передплатникам тату на стегні.
Rock-n-roll «живе в серцях кожного з нас … скільки б нам не виповнилося. Потрібно лише дозволити собі залишатися з енергією підлітка спраглого пізнавати світ.

Адже він, СВІТ, нескінченно різний і недосяжний … Наповнений невипадковими випадковостями, приємними неприємностями, які кожен раз вчать нас новому або не проторений … І якщо ми дозволимо собі злитися в усвідомленому потоці з його непередбачуваністю … Не бійтеся змін,

— підписала знімок знаменитість.

Фото на наступній сторінці:
Add a Comment