На «Євробачення-2018» поїде «MELOVIN»


 

 

 

Визначили представника від України на «Євробачення-2018»
В суботу, 24 лютого, був проведений фінал Національного відбору на «Євробачення-2018», по результатам якого було визначено представника України на пісенному конкурсі в 2018 році. За результом голосування глядачів і членів журі перемога дісталась «MELOVIN»,  він отримав 11 балів.
У фіналі Національного відбору приймаои участь «KADNAY», «TAYANNA», «The Erised», «LAUD», «VILNA» і «MELOVIN».

Менше всього балів (1 бал) отримала «VILNA», а більше (6 балів) — «TAYANNA». «MELOVIN» отримав від журі 5 балів. Мінімальна кількість балів глядачів отримала група «The Erised», а максимальна — «MELOVIN».

Починаючи з 10 лютого глядачі спостерігали за виступами учасників нацвідбору. 18 музикантів боролися між собою за можливість представити Україну. Серед учасників відбору були як уже зовсім досвідчені артисти з двадцятирічним стажем, так і новачки в українському шоу-бізнесі.

Нагадаємо, в цьому році конкурс пройде в столиці Португалії — Лісабоні. Обидва півфінали і фінал Євробачення-2018 відбудуться 8, 10 і 12 травня відповідно.

В минулому році, 14 травня у фіналі міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який пройшов в Києві, вперше в історії «Євробачення» перемогу здобув португалець Сальвадор Зібрав.Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *