Моторошна «Циганська» квартира продається за 55 мільйонів + Фото

 

 

 

 

На сайті Cian.ru з’явилося оголошення про продаж чотирикімнатної квартири в 40-поверховому будинку недалеко від метро «Полежаевская» (вулиця Саляма Аділя, 2К1). Все це звучить досить буденно, але житло не саме стандартне: воно коштує 55 мільйонів рублів, в описі сказано, що це «шикарна квартира з дизайнерським ремонтом», але виглядає вона при цьому моторошно.
Перша асоціація з цією квартирою — звичайно, цигани, шейхи й падишахи. А примхливі орендарі могли б назвати це житло «бабусин варіант». Тільки бабуся тут жила знатна — така, яка може собі дозволити золотий унітаз і золотий батон, просто для душі.
У подібних квартир завжди знаходяться захисники, які заявляють: тут все нормально, це бароко (рококо, класичний стиль). Але ні, не все, що пишно і надмірно, — це бароко. І не будь-який надлишок золота означає Ермітаж. І спроби зобразити палац в квартирі, навіть великий, зазвичай виглядають недоречно.
«Відчув, як на голові з’являється перука, а на грудях — накрохмалене жабо. І тут же нестерпний хрускіт французьких булок. Зачесалася нога штовхнути недбайливого лакея, а з мови вже зірвався крик: «Гуляй, очманіла імператриця!». Але тут в кабінет зайшов начальник, і мене попустило.
Деякі коментатори висловили бажання зняти таку квартиру з зарплати або з авансу. Найхитріші зібралися вибити знижку в кілька мільйонів на «демонтаж колгоспу» і віддаленість від метро. Також кілька людей припустили, що це не реальна квартира, а рендери кімнат. Але, що я розповідаю, дивіться самі.

Фото на наступній сторінці
Add a Comment