Модна стрижка весни 2018 — Рейзер-боб (Приклади ЗІРОК)

 

 

 

 

Короткі стрижки вже який сезон в тренді. Дівчата продовжують обстригати свої довгі локони і зупиняють свій вибір на коротких стильних зачісках. І нова мода на Рейзер-боб тому підтвердження.
Якщо минулої весни стилісти у всю переконували нас про необхідність робити коротку стрижку, потім передумали і модною зачіскою стала стрижка каре. І ось, коли волосся у нас вже встигли відрости, настав час стригтися.
Стрижка боб, так, та сама, що є фішкою стилю Анни Вінтур зараз придбала нову текстуру і настрій. Стрижка Рейзер-боб набула популярності завдяки таким іконам стилю, як Олівія Уайлд, Селена Гомес і Емілія Кларк. Дівчата не пошкодували своїх локонів і ввели нову моду.
Тому, якщо ти вже давно думаєш над тим, щоб змінити імідж, ця зачіска якраз тобі підійде.
Рейзер-боб роблять за допомогою бритви, звідси і прийшло перше слово назви. Її довжина варіюється — можна зробити коротку стрижку до підборіддя або залишити довжину до плечей. Зріз кінчиків нерівний, що дозволяє створювати цікаві укладання.
Більш того, через те, що настрій і зовнішній вигляд зачіски залежить від того, як майстер профілює кінці. Завдяки цьому прийому можна не тільки створити певний настрій зачіски, але і «підігнати» її під твою форму особи. Саме це робить стрижку універсальної для кожної дівчини і пояснює її звання модної стрижки навесні 2018.
Наприклад, актриса Дженніфер Лоуренс вибрала стрижку боб подвійної довжини, що робить її ідеальною для овальної форми обличчя. Пасма створюють обсяг, обрамляють контур обличчя і акцентують увагу на вилицях.
Також, можна створити стрижку з чубком, якщо це для тебе важливо. Однак, тут є нюанс — стрижку з рівним чубчиком можна укласти в локони, а значить і вибрати її для такої зачіски не вийде. Буде виглядати не дуже. Залиш трохи недбалості і зупини вибір на рваному чубчику і тоді все буде виглядати дуже круто.

Фото на наступній сторінці
Add a Comment