Модель кинула дієти і полюбила своє пишне тіло. Фото

 

 

 

 

Після того, як кілька модельних агентств відкинули її, запропонувавши схуднути, британська модель Іскра Лоуренс замість пошуку черговий виснажливої ​​дієти вирішила полюбити своє тіло.
Ви теж постійно худнете?
Якщо до майбутнього відпустки або поїздці на пікнік з друзями ви тривожно збільшуєте кількість сеансів в тренажерному залі, купуєте кілограми селери і, втягуючи живіт, приміряєте біля дзеркала купальник, вам варто підписатися на Instagram-аккаунт активістки ідеології бодіпозітіва Іскри Лоуренс.
26-річна британська модель «плюс-сайз» заявляє всім зневіреним «ідеальну фігуру» жінкам про необхідність любити і повністю приймати своє тіло і ставитися до нього з повагою.
«Усі тіла створені рівними,« ідеально неідеальними »і на 100% унікальними, — пише Іскра в своёмInstagram. — Їм потрібна ваша любов і повагу. Вони ваші будинки. У них зберігаються ваші чарівні душі ».
Але щоб знайти цю мудрість і заробити всесвітню славу, дівчині довелося пройти довгий шлях в жорсткому модельному бізнесі.
«Я була одержима своєю вагою і навіть кинула своє головне хобі — плавання, тому що здавалася собі громіздкою»
Іскра Арабелла Лоуренс народилася 11 вересня 1990 року в невеликому британському місті Вустер. З дитинства вона захоплювалася плаванням і, як багато школярки, мріяла стати супермоделлю, коли виросте. У 13 років дівчинка взяла участь в модельному конкурсі в своєму рідному місті. Організатори дали їй зрозуміти, що для продовження модельної кар’єри їй доведеться «взяти себе в руки і схуднути».
«Я пам’ятаю, як соромилася того, що було пишне, — згадує Іскра в інтерв’ю для Cosmopolitan1. — Мої стегна були 36 дюймів замість 34, я була одержима своєю вагою і навіть кинула своє головне хобі — плавання, тому що здавалася собі громіздкою ».
Завдяки харизмі і чарівливості дівчина просувалася в модельному бізнесі, але, щоб утриматися на плаву, їй доводилося шукати нові дієти. Її знімки завжди ретушували після фотосесій — руки робили тонше, між стегон промальовували виїмку, шкіру згладжували, «підтягували» складки на животі і прибирали целюліт.
У 21 рік Іскра пережила розрив зі своїм бойфрендом, і раптом її сприйняття постаті стало змінюватися. «Все життя соромитися і ретушувати своє тіло — це божевілля, — вирішила вона. — А що якщо я можу стати єдиною моделлю в своєму розмірі? В такому випадку у мене буде монополія в цьому бізнесі. Я інша, мені доведеться багато працювати, але я знаю, що я розумна. І я хочу це використовувати ».
З цього моменту настрій Лоуренс змінився: вона почала вивчати харчування і ставитися до фізичних вправ не як до способу втрати ваги, а як до активного режиму нарощування сили і зміцнення здоров’я.

«Жоден чоловік і жодна пара маленьких джинс не матимуть впливу на мій настрій — тільки я»
Сьогодні Іскра Лоуренс — амбасадор ідеї здорового ваги, на її Instagram-аккаунт підписано 3,5 мільйона чоловік. Вона співпрацює з чоловічими журналами, є обличчям компанії Aerie, що випускає купальники і нижню білизну, головним редактором порталу про моду для жінок всіх розмірів, а також очолює рух для підлітків, яке закликає любити своє тіло і піклуватися про нього. Хештег Іскри #EveryBODYIsBeautiful налічує понад 100 тисяч публікацій жінок з усього світу (#EveryBODYIsBeautiful — це гра слів, в якій прихований подвійний сенс: «Кожна людина гарний» і «Кожне тіло красиво»). Іскра викладає знімки, на яких чітко видно складки і нерівності, але ніколи не ретушує свої фотографії. Її сміливість часто стає причиною глузувань і образ в коментарях: «Велика товста дупа. Чому сьогодні вважається нормальним мати товсту дупу і при цьому відчувати себе в порядку? Жирна корова. Всі повинні перестати їсти в Макдоналдсі, тому що поліклініки в ауті через таких, як вона … »
Дівчина не ігнорує кривдників. На агресивний коментар модель відреагувала дотепною фотографією з десятками пачок чіпсів і підписом: «Не змогла втриматися. Це для всіх, кого коли-небудь називали товстим ».
Супермодель не підтримує обжерливість, вона харчується помірно, а також регулярно займається спортом. Своїм способом життя і ставленням до тіла і здоров’ю вона мотивує жінок не піддаватися на провокації і не реагувати на грубість.
Всім, хто хоче знайти здорову впевненість у собі, Лоуренс радить: «Якщо ваша подруга говорить, що у неї великі жирові складки, не скаржтеся у відповідь, що ваші вам теж набридли — скажіть, що вона прекрасно виглядає і що ви теж відчуваєте себе на висоті. Жоден чоловік і жодна пара маленьких джинс не матимуть впливу на мій настрій — тільки я ».
Схоже, в цьому і полягає секрет здорової самооцінки і внутрішньої гармонії.

Фото на наступній сторінці
Add a Comment