«Міс Європа-2017» показала апетитні форми в купальнику з відпочинку в Таїланді (фото)

 

 

 

 

Українська модель і співачка Наталія Варченко полетіла на відпочинок в екзотичний Таїланд — одну з найпопулярніших країн серед туристів. Протягом подорожі Наталя публікувала спокусливі знімки в купальнику і активно ділилася з передплатниками враженнями про Таїланді. «Пхукет — справжній райський куточок. Тут неймовірна природа, приємні люди і смачна їжа. У Києві мене чекає багато роботи, завдяки неймовірній атмосфері на острові я надихнулася і зарядилася енергією. Тут мені вдалося не тільки ліниво повалятися на пляжі, але і дочитати улюблені книги . Якщо плануєте відпочинок, обов’язково зверніть увагу це місце «, — поділилася враженнями Варченко.
До речі, після повернення в Україну засмагла і сповнена сил Наталія Варченко планує приступити до зйомок дебютного кліпу. «Міс Європа-2017» обіцяє порадувати справжнім хітом.
Наталія Варченко стала переможницею конкурсу краси «Міс Європа Континенталь — 2017», який проходив в Неаполі в минулому році. Представниця України вперше приймала в ньому участь і відразу стала кращою серед сорока дівчат з європейських країн.

Фото на наступній сторінці
Add a Comment