Манікюр «котяче око»: кращі ідеї модного дизайну нігтів 2018

 

 

 

 

Поки ви розглядали модні ідеї сірого манікюру, ми встигли підготувати для вас нову добірку все відомого дизайну нігтів, який все ще актуальний в 2018 році. «Котяче око» в студію!
Манікюр «Котяче око» є гіпнотичним трендом в дизайні нігтів. Його особливість в тому, що він створюється за допомогою спеціального лаку, який створює на нігтях відблиск, який переливається і створює ефект об’ємне зображення, схожого на камінь котяче око. Загалом, швидше за дивіться нашу фотопідбірку найкрасивіших ідей манікюру «котяче око»!
В першу чергу варто відзначити, що такий манікюр виконується гель-лаком. Для того, щоб зробити котяче око, потрібно придбати спеціальний гель-лак з ефектом «котяче око». Він є одним із різновидів магнітних гель-лаків. Якщо додатково використовувати магніти з горизонтальними, вертикальними, діагональними або зигзагоподібними лініями, можна отримати неймовірний ефектний манікюр!
Однією з найбільш модних тенденцій манікюру «котяче око» є об’єднання декількох модних трендів. Наприклад, котяче око + гліттер на нігтях, котяче око + місячний манікюр і т.д. Дуже красиво виглядає котяче око в поєднанні з матовим манікюром на нігтях.
Вигідніше манікюр «котяче око» виглядає на коротких нігтях квадратної форми
Серед модних відтінків лаку (гель-лаку) для манікюру «котяче око» 2018 — чорний, глибокий синій, смарагдовий і бордовий (див. Фото). На відміну від світлих відтінків лаку, темні виглядають на нігтях найбільш гармонійно.
Дивись цікаві фото, і відео про те, як зробити манікюр «котяче око».

Фото і відео на наступній сторінці
Add a Comment