Эскорт послуги Дани Борисової


 

 

 

Дана Борисова прокоментувала скандал з наданням ескорт-послуг

На цьому тижні Дана Борисова знову опинилася в центрі скандалу: в Мережі з’явилася інформація про те, що телеведуча займається наданням ескорт-послуг! Називалася навіть вартість таких послуг: нібито від імені Борисової пропонувалося заплатити чотири тисячі доларів за близьке спілкування з нею.

«Я прийшла не покаятися. Ну не хочуть мене сприймати тверезою і віруючою, хочуть, щоб я була розпусної жінкою. Навіщо мені зізнаватися в тому, чого я не робила? Я сиджу вдома.

Це фейкове листування, там ще все в таких виразах. Я не кажу так. Доброзичливців, природно, багато. Фото — так, мої, а слова — ні », — поділилася Дана в недавньому інтерв’ю для радіо« Комсомольська правда ».

Дана зізналася, що багато її знайомих повірили цій інформації. «На реабілітації мене навчили, що не треба виправдовуватися. Якщо починаєш цю хвилю, тебе визнають винним. Мені немає в чому виправдовуватися і каятися. Вчора мені було боляче, образливо і гидко, що друзі відвернулися і не підтримали. Але я не пішла і не напилася. Мене тема цього секс-скандалу не лякає. Я знала, що рано чи пізно це закінчиться », — поділилася телеведуча.
Add a Comment