Дорослу дочку Сінді Кроуфорд папараці зняли в бікіні

 

 

 

 

У дітей Сінді Кроуфорд і Ренді Гербера, Кайі і Преслі, в розпалі весняні канікули — їх підлітки разом з друзями (і частково під наглядом батьків) проводять в Майамі, причому в основному, звичайно, на пляжі. Преслі не так часто потрапляє в об’єктиви папараці, а ось за його сестрою фотографи слідують по п’ятах, адже 16-річна Кайя сьогодні — одна з найбільш затребуваних і популярних моделей, буквально підірвала fashion-індустрію після дебюту на подіумі.
На відпочинку Кайя щодня міняє купальники, демонструючи точену фігуру (деякі вважають, що навіть занадто витонченою). Чорне бікіні дівчата пліткарі вже встигли обговорити, на черзі — червоне, в якому та блищала на цей раз.
Червоні купальники, до слова, не рідкість в пляжному гардеробі юної моделі — в бікіні і злитих купальниках червоного кольору ми бачимо її регулярно. Тут дівчина орієнтується на маму, фотографії якої в купальниках а-ля «Рятувальники Малібу» розійшлися по всьому світу. Порівнювати образи матері і дочки не пропонуємо — все-таки Кайя ще зовсім дівчинка, — а ось помилуватися красою обох і налаштуватися на літо — так!

Фото на наступній сторінці
Add a Comment