Дмитро Маліков про побиття дружини: Ну, буває. Відео

 

 

 

 

Дмитро Маліков в бесіді з Борисом Корчевніковим прокоментував розповідь своєї дружини Олени про те, як в нетверезому стані підняв на неї руку. Співак пояснив, що втратив контроль над собою.
В одному з інтерв’ю Олена Малікова розповіла, що за роки шлюбу Дмитро періодично впадав в нудьгу і ставав агресивним. Так, після святкування свого дня народження співак повернувся додому в неосудному стані і підняв руку на дружину. «Приїжджаю з роботи, час першій годині ночі, Діми немає, телефон мовчить. Час, два, три, він не приходить. Раптом нарешті приїжджає чоловік, виходить з машини, точніше, його водій виносить … Весь в блискітках, губній помаді. Я накидаюся на нього з кулаками, а він у відповідь як шандарахнет мене … «- цитує Олену Маликову Starhit.
У передачі Бориса Корчевніковим «Доля людини» Дмитро Маліков прокоментував цей інцидент. Співак зізнався, що не хотів сильно бити дружину, просто втратив контроль над собою. На думку Малікова, подібні ситуації мають місце бути в будь-якій сім’ї.
«Я святкував свій день народження, мене друзі накачали. Лена — мудра людина. Я їй сказав:» Ну, буває таке, прости «. Вона подув трохи, а потім відповіла:» На дурнів не ображаються «, — розповів популярний виконавець. Після неприємного інциденту Дмитро та Олена помирилися.
Маліков повідомив Корчевніковим, що в їхній родині більшість рішень приймає саме він. «У нашій родині останнє слово завжди за мною, і це слово:» Як скажеш, дорога! «- з посмішкою повідомив телеведучому музикант.
Відео на наступній сторінці
Add a Comment