Боня продемонструвала ідеальні сідниці


 

 

 

Телеведуча постала в образі дівчини Джеймса Бонда.
Такими знімками і весну наблизити недовго, а то і літо! Поки одні скаржаться на сильні московські морози і кутаються в шуби, інші, як Вікторія Боня, проводять час в жарких країнах і одягаються відповідно — по погоді. На одному зі свіжих знімків в своєму Instagram телеведуча постала у всій красі: у карколомному червоному купальнику, ідеально сидить на її підтягнутою фігурі.
Пыдписники, яких у неї вже 6 мільйонів чоловік, засипали 38-річну красуню компліментами, відзначаючи, що виглядає вона тут як легендарна перша дівчина Бонда у виконанні Урсули Андресс. Та теж виходила з вод морських, та так, що цей епізод увійшов до золотого фонду світового кінематографа. Тільки на кіношної героїні купальник був білий і роздільний, а на нашій Боні — червоний і злитий. Так і навіщо повторюватися?
До речі, Вікторія теж днями увійшла в історію кіно — російського. В одному з епізодів недавно вийшла на екрани комедії «Про що говорять чоловіки. Продовження »учасники« Квартету І »сперечаються про те, чи була побачена ними мигцем незнайомка в поїзді Вікторією Боней чи ні. І до єдиної думки так в кінці стрічки і не приходять. Загалом, чи то дівчина, а чи то бачення.
Фото на наступній сторінціAdd a Comment