9 речей, яких ніколи не треба соромитися в сексі


 

 

 

Секс — це не про сором, а про задоволення. А самокопання може почекати!

Свого тіла

Абсолютна більшість з нас далеко не ідеальні. Якщо під час сексу ви весь час думаєте про те, як виглядаєте оголеною, ніякого задоволення від процесу отримати не вдасться. Одна з важливих становить відносин — приймати один одного справжніми. І ми, звичайно, закликаємо вас любити своє тіло. У тому випадку, коли вас щось категорично не влаштовує, попрацюйте над цим: спортзал ще ніхто не відміняв! Але грузиться на тему «зараз він помітить мій целюліт і втече» точно не треба. Тому що якщо таке раптом (з ймовірністю 0,0001%) дійсно станеться, то вам пощастило, повірте. Загалом, вмикайте світло яскравіше!

Мастурбувати

Ніхто не може засуджувати вас за те, що час від часу ви використовуєте, наприклад, вібратор. Навіть якщо у вас є постійний партнер. Чим краще ви досліджуєте своє тіло, тим більше задоволення зможете отримати (і доставити), коли опинитеся в ліжку не одна.

Не хотіти займатися сексом

Не той настрій, погане самопочуття, проблеми на роботі … А може бути, просто зірки зійшлися так, що сексу вам саме сьогодні не хочеться. Це не привід звинувачувати себе. Знаєте, деякі люди взагалі не люблять секс, і крити тут нічим: ми всі дуже різні — хтось любить солодке, а хтось солоне, хтось хоче сексу два рази в день, а кому-то і раз на місяць багато .

Робити партнеру зауваження

Ні, не вичитувати за «погану поведінку» як Марьиванна в другому класі, а по суті говорити, що вас не влаштовує в процесі, і над чим було б непогано попрацювати (вам обом). Повідомляти свої претензії потрібно м’яко і ніжно, можна навіть з елементами еротики в голосі. У будь-якому випадку, робіть це так, щоб партнер не образився і зрозумів, що конкретно ви мали на увазі.

Дивитися порно

Разом або поодинці. Чому ні, якщо це викликає у вас емоції і пробуджує сексуальність? Єдине, чого робити не треба, так це намагатися перетворити своє особисте життя в порно-фільм: ви все-таки не политі маслом актори на майданчику, а цілком реальні люди.

Експериментувати

Якщо вам завжди хотілося спробувати рольові ігри або секс утрьох, не соромтеся розповісти про це вашому партнерові. Можливо, він давно мріє про те ж, але все якось не наважувався вам натякнути.

Просити партнера надіти презерватив

Сто раз уже говорили і скажемо в сто перше: життя одна, і здоров’я важливіше, ніж тимчасове бажання зробити приємність цього (хай і відмінному) хлопцеві. Всі ці «ти що, мені не довіряєш?» — суцільна маніпуляція, не ведіться.

Мати сексуальні табу

Це зворотний бік попереднього пункту. Наприклад, ви б спробували секс утрьох, але категорично проти БДСМ. Або одна думка про анальний секс валить вас в шок. Ніхто не має права примушувати вас до чогось в ліжку. Якщо ви не хочете — це ваше право. І не варто боятися того, що ваш партнер образиться. Сексуальна сумісність — важлива штука. Немає сумісності — немає хорошого сексу, що вже.

Доводити справу до оргазму (вашого!)

Імітація оргазму — це брехня, яка взагалі не на спасіння. Ви позбавляєте себе задоволення, змушуючи чоловіка думати, що він супергерой. Ну і що тут крутого? Якщо він скінчив, а ви продовжуєте дивитися в стелю, натякніть йому, що є безліч способів зробити вам добре. Хай не лінується!Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *