32-річна супермодель в бікіні затьмарила Волочкову

Ангел Victoria’s Secret Даутцен Крус на відпочинку в Бразилії показала абсолютно розпусний купальник.
Голландська модель і актриса Даутцен Крус є володаркою прекрасної підтягнутою фігури. Звичайно, мати струнке тіло — це обов’язок кожної з ангелів Victoria’s Secret, однак треба зауважити, що далеко не всі моделі, що працюють з білизняним брендом, вважають своєю неодмінною обов’язком постійно демонструвати принади. 32-річна Даутцен, розуміючи, що вік у неї вже далеко не модельний, використовує всі засоби, щоб довести: вона ще в формі.
На цей раз модель вирішила пустити в хід метод, перевірений Анастасією Волочковою — продемонструвати мікробікіні. Мабуть, Крус навіть вдалося потіснити нашу балерину в даному амплуа … Бікіні моделі, які вона приміряла на відпочинку в Бразилії, були дуже-дуже маленькими. Хейтер навіть почали звинувачувати дівчину в розпусті, правда, не змогли не відзначити, що форма їй явно дозволяє такі вольності. Знайшлися і скептики, які додали ложку дьогтю. Критиці піддалися форми Даутцен, вірніше, їх відсутність. Купальник продемонстрував, що фігура моделі дуже вже спортивна, а груди і зовсім немає.
Сама модель ніяк на критику не відреагувала. У Instagram вона не раз викладала фото, де видно, що пишним бюстом Крус не володіє, і зовсім не вважає це недоліком. Даутцен — спортсменка, постійно тренується, що передбачає скорочення шару підшкірного жиру, а значить, і форм. Предметом гордості Курс є прес. Тут, до речі, у фоловерів не знайшлося аргументів для критики — він дійсно ідеальний.

Фото на наступній сторінці

Add a Comment